Telefon
WhatsApp

Hizmet Kurulumlarını Nasıl Yapıyorsunuz ?

Hizmet kurumlarını elbette biz yapıyoruz. Sisteminiz tamamen bizim sunucularımızda güvenli şekilde barındırılmaktadır. Kurulum için sizin herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Kurulum sonrası sizlere giriş bilgilerinizi ileteceğiz. 

Bilgi Almak İçin Herhangi Bir Ücret Ödemek Gerekiyor mu ?

Bilgilerimizi size belirli sınırlarda ücretsiz şekilde paylaşıyoruz. Sizler bizimle anlaştıktan sonra ödeme işlemine başlıyorsunuz. 

Sistemlerde Oluşan Aksaklıklarda Destek Sağlıyor musunuz ?

Evet destek sağlıyoruz. Oluşan aksaklıklar bizden kaynaklı ise ücretsiz bizden kaynaklı değil ise ücretli şekilde desteklerimiz bulunmaktadır. 

Yazılımlarda Daha Sonra Modül Ekleme İşlemlerini Yapıyor musunuz ?

Tabi ki, Sizlerden öncelikle talebinizi alıyoruz. Sonrasında sizlere en uygun şekilde yardımcı olmak adına teklifimizi iletiyoruz. Kabul etmeniz sonucu en kısa zamanda ekleme işlemlerini sağlıyoruz.

Hazır Markalarda Bekleme Sürem Uzun mu ?

Hayır, özellikle Trendyolun zorunlu tutmasından dolayı çok tercih edilmektedir. Belirli prosedürlerden sonra markanızı tarafınıza kaydetmiş oluyoruz.

Devlet Teşviklerinde Çok Prosedür Oluyor mu ?

Teşviklerde tabii belirli prodesürler bulunmakta. Bunları bazılarını işletmenizin yapısının karşılaması gerekmektedir, Geri kalan prosedürleri bizler hızlı şekilde karşılıyor teşviklerden sizleri yararlandırıyoruz. 

Marka Tescil Sonucu Ne Kadar Sürüyor ?

Markanızın tescil edilmesi için belirli başvurular aşamalar ve yayınlanma süreci olmaktadır. Eğer markanıza itiraz gelmez ise ortalama 4-6 ay içerisinde tescil işlemleri sonuçlanmaktadır. İtiraz gelirse 1 yılı aşan bir süreç bulunmaktadır. 

Yazılımlarınız İle İlgili Eğitim Sağlıyor musunuz ?

Tabi ki. Kendimize ait olan tüm yazılımlarımızda belirli sürede eğitim sağlamaktayız. Ayrıca yayınlayacağımız makalelerden sizlerde kolaylık istediğiniz kısımdaki işlemleri uygulayabilirsiniz. 

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM