Telefon
WhatsApp
Dijital Pazarlama - Yazılım

Günümüz online işlemlerin hızlı ilerlediği dönemlerden geçiyor. Bizlerde online işlemler üzerine birçok hizmet sağlıyoruz. Kuruluşumuz Feel The Digital World üzerinden tüm hizmetlerimizi yayınladık. Hizmetlerimizden bahsetmek gerekirse;

E-Ticaret 

E-Ticaret çözümleri olarak küçük işletme ve bireysel kullancılar için kendi E-Ticaret yazılımımız bulunmaktadır. İlerlemiş E-Ticaret operasyonlar için günümüzde büyük E-Ticaret saglayıcıları ile bayilik sistemi üzerinden ilerliyoruz. Bu seçimi yaparken öncelikle işletmenin ve operasyonunun durumu ölçüyoruz. Bu süreçten sonra en uygun paket hangisi ise onu öneriyor görüşmelerinden satış sonuna kadar biz ilgileniyoruz. Daha sonra işletmemiz isterse bizler operasyonu satışa hazır hale getiriyoruz. Daha fazla detay için buraya tıklayınız. 

 

Sosyal Medya 

Sosyal Medya yönetimimiz öncelikle kişi yada işletmeye özel olmaktadır. Bizler standartlaşmış sosyal medya yönetimi sağlamıyoruz. Öncelikle profil analizini yapıyor daha sonra kurgulama işlemimi çıkarıyoruz. İşletmemizin amacı ne ise ona yönelik bir paket sunumu ile süreçlerimize başlıyor günün sonunda maximum sonuca ulaşmış olmayı amaçlıyoruz. Daha fazla detay için buraya tıklayınız. 

 

Web Tasarım - Yazılım

Birçok işletmenin hala dijitale geçmediğini ancak geçmek istediklerini de biliyoruz. Dijitalleşmeyen işletmeler haklı olarak güven sorunu yaşadığından dolayı bu adımı atamıyor. Bizler bize ulaşan istisnasız tüm işletmelerin bizimle dijitale geçmesi için gereken tüm bilgilendirmeleri sağlıyoruz. Kurumsal Web sitesi sahibi olmayan kişi ve işletmeler bize başvurduğunda neler yapıyoruz; 

 

  • Öncelikle amacı öğreniyoruz
  • İsteklerinin tamamını öğreniyoruz
  • Tasarım talebini net bir şekilde anlıyoruz
  • En uygun şekilde teklifimizi iletiyor anlaşmamızı yapıyoruz
  • Sürecimize başlıyor ara ara bilgilendirme yapıyoruz 
  • Demo halinde müşterimize sunuyoruz, onay aldığımız takdirde canlıya alıyoruz
  • İşletmemizin google üzerinde kaydını yapıyoruz.
  • 1 yıllık teknik desteğini sağlıyoruz. 

Sizlerde kaliteli net sağlıklı iş başlangıcı yapmak isterseniz detaylı bilgi için burayı tıklayınız.

 

Seo

Birçok işletmeler google'da işletmemin adını yazdığımda ben çıkayım diyor. Tabi bunun arka plandaki işlemlerini bilmediğinden dolayı "Ben sizi 1 ayda en üste çıkarırım" diyen kişi ve kuruluşlara paralarını kaptırıyor. Seo hizmeti mutlaka sonuç verir ama bu süreç zorlu, sabırlı bir süreçtir. Bir işletmenin %100 sağlıklı sonuç alabilmesi için en az 6 ay sabırla bu süreci beklemesi gerekmektedir. Büyük firmaların tamamı bu işlemleri yaptıramaktadır. Orta ve küçük ölçekli işletmeler genellikle bu maliyetten kaçmaktadır. İşletmelere özel çalışmalarımızda bulunmaktadır. Bu konuda daha fazla bilgi için burayı tıklayınız.

 

 

Kurumsal Kimlik - Süreç Yönetimi

Şirketiniz için en uygun şekilde vizyon,misyon ve değelerini belirliyoruz. Şirketinizin yapısını organizasyonel şema altına alıp modaretörlük ve mentörlük hizmeti sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için burayı tıklayınız.

 

Trendyol Danışmanlığı

Tüm işletmelerimizin hemen hemen tamamı Trendyol üzerinden satış yapmak deneyimine ulaşmışlardır. Ancak çoğu işletmeninde deneyimlerinin kötü olduğunu tespit ediyoruz. Bizler mağaza açılışından ,ürün yüklemeye, fiyat politikası oluşturma, kampanya yönetimine, reklam yönetimine, tanımlanan hedeflerin tamamlanmasına, raporlama işlemlerinin sağlanmasına kadar işletmelerimizin yanında oluyoruz. Bizimle çalışan işletmeler hedefledikleri duruma hemen hemen gelmişlerdir. Trendyol konusunda daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.

 

Mobil Uygulama 

Web Siteniz yada E-Ticaret siteniz var ise mobil uygulama haline getirip uygulama marketlerine yükleme işlemlerini sağlıyoruz. Bizler mobil uygulama tasarımı sağlamıyoruz. 

 

Amazon Avrupa&Amerika Danışmanlığı

Resmi işlemlerden lojistik sürecinin yönetimine, Amazon hesap yönetiminden Avrupa’daki muhasebe işlemlerinize kadar olan tüm süreci sizin adınıza yönetiyoruz. Günümüzde birçok şahıs yada işletme amazon konusunda çeşitli eğitimler hizmetler satıyor. Birçok şahıs ve işletmelerde bu paketleri satın alıyor. Amazon yurtdışı işlemleri eğitimlerle ucuz maliyetlerle yapılacak bir operasyon değildir. Bizler eğitim yerine tüm süreçlerin tarafımızca yürütülmesini içeren bir hizmet sunuyoruz. Sizler sadece bizim tarafımızdan size belirtilen ürünün tedariğini sağlıyorsunuz. Daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.